Prémium

Get in the Ring! nemzetközi startup versenyt rendeztek Győrben (x)

Portfolio
A Get in the Ring! nemzetközi startup esemény részeként, 2016. november 10-én az Enterprise Hungary Nonprofit Kft., a Széchenyi István Egyetem közreműködésével megrendezte az első ötlet- és startup versenyt Győrben, a Mobilis Interaktív Kiállítási Központban.
"Az Enterprise Hungary kezdeményezésével, a Széchenyi István Egyetem támogatásával és a Quantum Leap inkubátor együttműködésében először rendeztek nemzetközi startup versenyt Győrben. Ez az első lépés az egyetemről induló innovatív ötletek nemzetközi piacra kerülésének lehetőségére. Szurkolunk a győztes csapatnak, hogy a Get in the Ring! Budapest közép-kelet európai döntőjében minél messzebb jusson." - tette hozzá Miskolczy Csaba, a Quantum Leap ügyvezetője.

Get in the Ring! nemzetközi startup versenyt rendeztek Győrben
A szakmai zsűri döntése alapján a robotikával foglalkozó projekt, a RoboTrainer nyerte el a győri forduló győztes címét.

"Korábban nem vettünk részt startup versenyen, nagyon örülünk hogy jelentkeztünk a megmérettetésre. Sok pozitív impulzus ért minket, rengeteget beszélgettünk a versenyzőkkel. Hatalmas öröm számunkra, hogy végül nyerni tudtunk és úgy látjuk, hogy a továbbjutás is rengeteg lehetőséget rejt magában. A verseny után a zsűri tagjaival folytatott beszélgetés is nagyon hasznos volt, hiszen az ő kritikai észrevételeiket meghallgatni a legtanulságosabb. Úgy gondolom, hogy az egész verseny célja is ez, hogy a vállalkozási ötleteket tapasztalt, szakmai társaság értékelje."-mondta el Galambos Péter, a Robotrainer csapat képviselője.

A győztes csapat egyenes ágon továbbjutott a budapesti Get in the Ring! Budapest közép-kelet európai megmérettetésének döntőjébe, a legjobb 16 közé.

Get in the Ring! nemzetközi startup versenyt rendeztek Győrben
A Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal szakmai együttműködésével megvalósuló rendezvény elsődleges célja a hazai vállalkozásfejlesztés, valamint a régióban születő innovatív ötletek támogatása és felhordása.

Az eseménysorozat folytatódik

A keleti országrész legjobb ötletei is versenybe szállhatnak a Get in the Ring! budapesti közép-kelet európai nagydöntőjébe való bejutásért! 2016. november 17-én a Startup Hét Debrecen keretén belül 8 startup csap össze a Get in the Ring debreceni fordulójában. A szervezők várnak minden érdeklődőt. A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

További információ: www.getinthering.hu

(x)
RSM Blog

Komplex bér-, munkaügyi és HR audit

A munkajogi megfelelés, a pontos és precíz bérszámfejtés, valamint a megfelelő adminisztráció nemcsak a jogszabályoknak való megfelelés miatt kulcsfontosságú, hanem azért is, mert a munkaüg

Ricardo

Legyünk optimisták!

A túlzottan drámai világképről címmel friss posztom olvasható a nagyszerű individualista blogon. Röviden: a világ jobb hely, mint azt gondoljuk. Köszönöm Seres Lászlónak a közlést.

Holdblog

Régen minden hosszabb volt

\"Ne untass, irány a refrén!\" - szól a Roxette Greatest Hits albumának címe. Hiszen az a rész üt igazán, amit együtt tudunk, összeborulva óbégatni. A... The post Régen minden hosszabb volt ap

FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Irán jelzést adott – máris eldőlt a háború?
Díjmentes előadás

Tőzsdei túlélőtúra: Hogyan kerüld el a leggyakoribb kezdő hibákat?

A tőzsdei vagyonépítés során kulcsfontosságú az alapos kutatás és a kockázatok megértése, valamint a hosszú távú célok kitűzése és kitartó befektetési stratégia követése.

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Első lépések a tőzsdei befektetés terén. Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Portfolio hírlevél

Ne maradjon le a friss hírekről!

Iratkozzon fel mobilbarát hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Portfolio Sustainable World 2025
2025. szeptember 4.
REA SUMMIT 2025 – Powered by Pénzcentrum
2025. szeptember 17.
Portfolio Future of Finance 2025
2025. szeptember 18.
Portfolio Private Health Forum 2025
2025. szeptember 30.
Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet