A Hemisphere Jeremie III kockázati tőkealap befektetési igazgatót / menedzsert keres (x)

A Hemisphere Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt., amely a Jeremie III. program nyerteseként 4,28 milliárd Ft méretű kockázati tőkealap kezelését tervezi megkezdeni a közeljövőben, befektetési igazgatót és/vagy befektetési menedzsert keres.
BEFEKTETÉSI IGAZGATÓ / BEFEKTETÉSI MENEDZSER
Feladatok:

A befektetési igazgató/menedzser feladata befektetési lehetőségek azonosítása és elemzése, valamint a befektetési tranzakciók menedzselése. Az új csapattag feladatát képezi a befektetési célpontok azonosítása, vállalati elemzések készítése, befektetési memorandumok és egyéb döntéstámogató anyagok összeállítása az igazgatóság részére, pénzügyi modellek és vállalatértékelések elkészítése. A tranzakció végrehajtása során a befektetési igazgató/menedzser aktív szerepet vállal a befektetési szándéknyilatkozattal kapcsolatos tárgyalások, az átvilágítás, a struktúrálási és a tranzakció dokumentálási, valamint a pénzügyi zárás menedzselésében. A befektetéseket követően a feladatok szerves részét képezi a portfólió cégek board szintű irányításában való részvétel és a társaságok pénzügyi teljesítményének nyomonkövetése, valamint a befektetésekből történő kiszállások (exitek) előkészítése és menedzselése.

Elvárásaink:
  • Számottevő szakmai tapasztalat a magán/kockázati-tőke befektetések terén
  • Sikerorientált személyiség
  • Magas szintű vezetői kvalitások
  • Kiváló kommunikációs és elemzőkészség

Amit ajánlunk:
  • Kiváló karrier-építési lehetőség a private equity / kockázati tőke szektorban
  • Motívált, széleskörű szakmai tapasztalattal és kiemelkedő referenciákkal rendelkező csapat
  • Versenyképes jövedelem

Minden jelentkezést bizalmasan kezelünk.

Az érdeklődők önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:
Hemisphere Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt.
E-mail: info@hemisphere.hu

(x)
Ricardo

Egy kritika kritikája

Az osztrák közgazdasági iskola kritikája szerint a monetaristák tévesen egy mechanisztikus mennyiségi pénzelméletet fogadnak el, ami a pénz semlegességén, a mikro- és makrogazdaság merev elk

Kiszámoló

Itt a nyár, itt a roaming frász ideje

Itt a nyár, a vakációk és ezzel együtt a roaming frász ideje is. Az Unió nagyon helyesen rálépett a mobilszolgáltatók nyakára, az addigi szabadrablást felváltotta az, hogy az Unión belül ug

Egyik napról a másikra felsorakozott a kínai hadsereg – Nyakunkon a következő nagy háború?
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Székesfehérvár
2024. június 4.
Financial IT 2024
2024. június 11.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Herceghalom
2024. június 12.

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai? Bemutatjuk melyik platformunk a legoptimálisabb külföldi részvények vásárlásához.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!