Álláshirdetések

Az OTP Kiemelt Privát Banki Senior Tanácsadót keres (x)

OTP Private Banking High Net Worth Individuals szegmensre fókuszáló Kiemelt Privát Banki részlege munkatársat keres

Az OTP Kiemelt Privát Banki Senior Tanácsadót keres
Pozíció:
Kiemelt Privát Banki Senior Tanácsadó (akvizítor)
Feladatok:
  • A HNWI szegmensben Kiemelt Privát Banki ügyfelek kapcsán akvizíciós stratégia kidolgozása és megvalósítása, az akvizíciós munka szisztematikus kivitelezése a kitűzött célok elérése érdekében;
  • Ügyfelek akvirálása,
  • Együttműködés a társterületekkel, rendszeres riportolás a vezetőség felé.

Elvárások:
  • Szakirányú gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Élő kapcsolatrendszer a HNWI szegmensben
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • min. 3 éves befektetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és értékesítési képesség
  • Magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • Kiváló prezentációs készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Határozottság, önállóság
  • Ügyfelorientáltság
  • Eredményorientált személyiség

Jelentkezési határidő: 2014. március 3-ig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

(x)
Ricardo

Egy kritika kritikája

Az osztrák közgazdasági iskola kritikája szerint a monetaristák tévesen egy mechanisztikus mennyiségi pénzelméletet fogadnak el, ami a pénz semlegességén, a mikro- és makrogazdaság merev elk

Kiszámoló

Itt a nyár, itt a roaming frász ideje

Itt a nyár, a vakációk és ezzel együtt a roaming frász ideje is. Az Unió nagyon helyesen rálépett a mobilszolgáltatók nyakára, az addigi szabadrablást felváltotta az, hogy az Unión belül ug

Egyik napról a másikra felsorakozott a kínai hadsereg – Nyakunkon a következő nagy háború?
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Székesfehérvár
2024. június 4.
Financial IT 2024
2024. június 11.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Herceghalom
2024. június 12.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai? Bemutatjuk melyik platformunk a legoptimálisabb külföldi részvények vásárlásához.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!