Álláshirdetések

A Concorde elemzési üzletága Részvényelemzőt keres (x)

Elemzőt keres Magyarország legnagyobb független befektetési szolgáltatója, a Concorde Értékpapír Zrt. Az 1993-ban alapított vállalat 2013-ban a legnagyobb forgalmat bonyolította le a Budapesti Értéktőzsdén. Tőkepiaci elemzői gárdája hazánkban egyedülálló, a műhely munkáját az elmúlt 20 év során több, mint 40 díjjal jutalmazta a szakma.

A Concorde elemzési üzletága Részvényelemzőt keres
Feladatok:
  • Részvényelemzések készítése
  • Az elemző csapat munkájának támogatása. Adatbázisok, modellek karbantartása.
  • Adatszolgáltatókkal való kapcsolattartás (Bloomberg, Thomson Reuters).
  • Napi, heti, havi angol nyelvű piaci összefoglalók készítése.

Elvárások:
  • Elsősorban pályakezdő közgazdászok jelentkezését várjuk.
  • Vállalatértékelésben való jártasság valamint tőkepiacok alapvető ismerete szükséges, az ez iránt való érdeklődés szintén fontos.
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban; az elemzés munkanyelve angol.
  • Önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség.
  • Microsoft Office, elsősorban az Excel és a Word használatának magas fokú ismerete.
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság.
  • Minőségorientált szemlélet.
  • CFA előny
  • Bloomberg terminál ismerete előny

Amit kínálunk:
  • Aktív részvétel Magyarország legnagyobb tőkepiaci elemzőcsapatának mindennapi munkájában.
  • Versenyképes fizetés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint angol nyelvű motivációs leveledet az alábbi e-mail címre: a.gyurcsik@con.hu

(x)
Ricardo

Öröm van

Megjelent idehaza Carl Menger A közgazdaságtan alapelvei című 1871-es klasszikus műve. Tolle, lege!

Nesze neked, ötéves szuperállampapír: tízmilliárdokat buktak a magyarok az értelmetlenné vált befektetésen
Díjmentes előadás

Kereskedés a magyar piacon kezdőknek

Minden, amit a hazai parkettre lépés előtt tudni érdemes.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Property X 2024
2024. május 29.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Portfolio AgroFood 2024
2024. május 22.