Álláshirdetések

A Portfolio webfeljesztőt keres (x)

Fejleszd velünk a Portfolio csoport hírportáljait! A Portfolio csoport IT csapatába egy rátermett webfeljesztőt várunk.
Főbb feladatok:
  • Nagy látogatottságú weboldalak elkészítésében/fejlesztésében való részvétel
  • Adatszolgáltatás, adatok vizuális megjelenítésével kapcsolatos fejlesztések
  • Cégünk egyéb fejlesztési projektjeiben való részvétel
  • Tesztelés és dokumentálás

Elvárásaink:
  • Szakirányú informatikai végzettség
  • Objektum orientált PHP programozásban magas szintű jártasság
  • SQL átfogó ismerete
  • MVC keretrendszerek ismerete (Laravel előny)
  • Verziókezelésben szerzett tapasztalat (Git, SVN)
  • JavaScript, HTML, Ajax, CSS
  • Logikus gondolkodás, proaktív hozzáállás, folyamatos tanulás
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyt jelent:
  • Komplex rendszerek fejlesztésében, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Bootstrap jártasság
  • Linux ismeret
  • Biztonsági megoldások ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos technológiákat alkalmazó nagy terhelésű rendszereket, amik kiváló terepet nyújtanak a szakmai fejlődésedhez
  • Barátságos és modern vállalati kultúrát
  • Jó csapatot és színvonalas munkakörnyezetet az Árpád híd budai hídfőjénél

Fényképes önéletrajzodat az itjob@portfolio.hu címre küldd!

(x)
RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

Kiszámoló

Fizessenek a szegények

A múlt század közepén a legtöbb országban a cégek voltak az egyik legjelentősebb adóbefizetők, a teljes adóbevétel 30-40%-a a cégek jövedelméből származott. Egy másik forrás a gazdagok j

Holdblog

Vége a luxusóra-őrületnek?

A Morgan Stanley és a LuxConsult közös, 2023-as kutatása alapján a címben feltett kérdésre a rövid válasz az, hogy közel sem. A 2022-es esztendőhöz képest... The post Vége a luxusóra-őrül

ChikansPlanet

Gyakoribbak lesznek a tornádók?

A tornádók minden évben hatalmas pusztításokat végeznek szerte a világon, a tudósok pedig aggódva figyelik, miképpen befolyásolja kialakulásukat a klímaváltozás. Itth

Összes friss hír
Így alakul péntektől a benzin ára
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.

Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.