A K&H Alapkezelő junior portfólió menedzser munkatársat keres (x)

Széleskörű befektetési alap kínálatunkon keresztül biztosítunk befektetési termékeket az ügyfeleink számára, amelyben megtalálhatók a pénzpiaci, állampapír, részvény és vegyes alapok is. A hazai befektetési alap piac egyik legnagyobb szereplőjeként közel 16%-os piaci részesedéssel rendelkezünk.
Főbb feladatok
  • befektetési alapok kezelése, tranzakciók előkészítése, lebonyolítása,
  • piaci folyamatok nyomon követése, elemzések készítése, részvétel a befektetési döntésekben,
  • a portfóliók teljesítményének nyomon követése, összevetése a referenciaindexszel és a főbb versenytársakkal,
  • írásos elemzések, beszámolók készítése intézményi és lakossági alap ügyfeleknek,
  • részvétel az értékesítő kollegák szakmai felkészítésében, képzésében.

Munkakör betöltésének feltételei
  • megalapozott makrogazdasági és pénzügyi ismeretek,
  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • elemzési szemlélet, módszertani felkészültség,
  • jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
  • magabiztos kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • erős felhasználói készség számítógépes megoldások alkalmazásában, tapasztalat Excel magas szintű használatában és fejlesztésében,
  • strukturált gondolkodás,
  • precíz munkavégzés,
  • csapatmunka,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • 1-2 éves releváns gyakorlati tapasztalat.

Jelentkezés: karrier.kh.hu/allas

Két éve erre a pillanatra vár Oroszország, most úgy érhet célt, hogy a Nyugat csak nézi

Senior web fejlesztő

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Ami még az állampapírnál is jobb befektetés

Az állampapírok mellett számos más befektetési lehetőség érhető el a piacon azoknak, akik szélesebb portfóliót szeretnének építeni és hosszú távon növekedést elérni.

Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.