Álláshirdetések

A Timberland Capital Management munkatársat keres (x)

Portfolio
Senior Befektetési Tanácsadó munkakörbe.
Feladatok:
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A Timberland Capital Management vagyonkezelési koncepciójának és termékeinek megismertetése az ügyfelekkel
  • A cég vagyonkezelési termékeinek ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Folyamatos ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű szakmai felkészültség
  • Meglévő ügyfélkör
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Befektetési termékek értékesítésének területén szerzett legalább 4 éves tapasztalat,
  • Globális pénz és tőkepiaci folyamatok és termékek átfogó és naprakész ismerete
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Erőteljes értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség
  • Megbízhatóság, etikus beállítottság

Előnyt jelent:
  • Tőzsdei szakvizsga vagy egyéb befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés
  • Prémium és/vagy privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • A német vagyonkezelői piacon több mint 20 éve jelen lévő, elismert és ez idő alatt stabil pozíciót felépített cég megbecsült munkatársa
  • Kiemelkedő és átlátható juttatási rendszer, rögzített idejű elszámolás (fix bér + jutalék vállalkozói jogviszonyban)
  • Dinamikus jó hangulatú csapat és nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
  • Timberland Akadémia: oktatások, szakmai továbbképzések
  • Kiegyensúlyozott munka-magánélet arány megteremtésének lehetősége

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 6.
Jelentkezni a következő e-mail címeken lehet: krizsan@timberland-finance.com, baranyai@timberland-finance.com

A Timberland Capital Management munkatársat keres

Nagy esemény jön a bitcoinnál, most érdemes kriptóba befektetni?

Pénzügyi vezető elemző

Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.
AI in Business 2024
2024. április 23.
Balaton Konferencia 2024
2024. május 2.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.

Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.