2026. június 03. 07:00 | Kóka János
Történelmi projektet lehetne indítani a magyar egészségügyben: újfajta kötvénnyel menthetnénk meg a magyarok életét
A magyar egészségügy egyik legnagyobb baja az időzítés. A komolyabb pénzeket akkor kezdjük költeni, amikor már elkerülhetetlen a műtét, áttétes a daganat, megtörtént a stroke. A rendszer elképesztő összegeket fordít a betegségek kifejlett stádiumának gyógyítására, miközben a megelőzésre európai összehasonlításban alig költünk.