Álláshirdetések

A Timberland értékesítő munkatársakat keres (x)

Értékesítő munkatársakat keres a Timberland Capital Management GmbH befektetési termékei magyar piacon történő értékesítésére.
A Timberland Capital Management GmbH több mint 20 éve a német piacon tevékenykedő vagyonkezelési vállalat. Ügyfeleiknek zártvégű befektetéseket, kötvényeket, értékpapírokat, részjegyeket és közvetlen befektetéseket, személyre szabott megoldásokat kínálnak. A magyar piacon új termékekkel megjelenve, a német ügyfeleknek nyújtott biztonságos, jövedelmező befektetési megoldásokat kívánják biztosítani a magyar ügyfelek számára is. Ehhez keresnek megbízható, szakmailag felkészült ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT.

Feladatok:
  • Ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A cég befektetési termékeinek ismertetése, ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Szakmai felkészültség
  • Pénzpiaci ismeretek, befektetési termékek ismerete
  • Befektetési termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Megbízhatóság, megfelelő szakmai- és emberi kvalitások

Juttatások:
  • Kiemelkedő juttatás
  • Átlátható juttatási rendszer, pontos, rögzített idejű elszámolás
  • Timberland Akadémia, oktatások, szakmai továbbképzések, értékesítés-támogatás

Munkavégzés ideje:
  • Kötetlen munkavégzés

A jelentkezőktől önéletrajzot a varga@timberland-finance.com e-mail címre várunk. Postai cím: 1068 Budapest, Benczúr utca 47.

A Timberland értékesítő munkatársakat keres
(x)
Kasza Elliott-tal

Leggett & Platt Inc. - elemzés

Nem értem a LEG mozgását. 2021 közepe óta esik az árfolyama, akkor 59,16 USD volt az ATH, most éppen 19,08-at ér, azaz kicsit kevesebb mint három év alatt harmadolt az árfolyama. Mivel osztalék

Holdblog

Szabó Dávid: Érik a kriptó iparág

Mintha a korábbiaknál jóval kisebb hype mellett lenne alakulóban a kriptománia újabb köre. Milyen gátak szakadtak át az elmúlt időszakban, hol tart a szabályozás, hogyan... The post Szabó Dá

Két éve erre a pillanatra vár Oroszország, most úgy érhet célt, hogy a Nyugat csak nézi

Senior web fejlesztő

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Ami még az állampapírnál is jobb befektetés

Az állampapírok mellett számos más befektetési lehetőség érhető el a piacon azoknak, akik szélesebb portfóliót szeretnének építeni és hosszú távon növekedést elérni.

Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.