Álláshirdetések

A Timberland értékesítő munkatársakat keres (x)

Portfolio
Értékesítő munkatársakat keres a Timberland Capital Management GmbH befektetési termékei magyar piacon történő értékesítésére.
A Timberland Capital Management GmbH több mint 20 éve a német piacon tevékenykedő vagyonkezelési vállalat. Ügyfeleiknek zártvégű befektetéseket, kötvényeket, értékpapírokat, részjegyeket és közvetlen befektetéseket, személyre szabott megoldásokat kínálnak. A magyar piacon új termékekkel megjelenve, a német ügyfeleknek nyújtott biztonságos, jövedelmező befektetési megoldásokat kívánják biztosítani a magyar ügyfelek számára is. Ehhez keresnek megbízható, szakmailag felkészült ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT.

Feladatok:
  • Ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A cég befektetési termékeinek ismertetése, ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Szakmai felkészültség
  • Pénzpiaci ismeretek, befektetési termékek ismerete
  • Befektetési termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Megbízhatóság, megfelelő szakmai- és emberi kvalitások

Juttatások:
  • Kiemelkedő juttatás
  • Átlátható juttatási rendszer, pontos, rögzített idejű elszámolás
  • Timberland Akadémia, oktatások, szakmai továbbképzések, értékesítés-támogatás

Munkavégzés ideje:
  • Kötetlen munkavégzés

A jelentkezőktől önéletrajzot a varga@timberland-finance.com e-mail címre várunk. Postai cím: 1068 Budapest, Benczúr utca 47.

A Timberland értékesítő munkatársakat keres
(x)
gold bar
Patek Philippe Grandmaster Chime Ref 6300A
FrankfurtTőzsde
GettyImages-992930858
Dübörög az építőipar a magyar lízingcégeknél
Népszerű
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
Esti szeminárium
Tőzsdei hullámlovaglás kezdő kereskedőknek.
A tőzsdei tankönyv
Az alapoktól a trendkövető kereskedési stratégiákig kísér a könyv.
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Infostart.hu
2019. november 14.
Portfolio Banking Technology 2019
2019. november 20.
Office Stage - Út a hatékony irodához
Big Office Day Konferencia 2019
Big Office Consumption Based IT 2019