Álláshirdetések

Az RSM Hungary Zrt. adótanácsadó munkatársat keres (x)

Álláshirdetés
Az RSM Hungary Zrt. adótanácsadó csapatába keres szakmája iránt elhivatott, 1 – 5 év közötti releváns tanácsadó oldali  munkatapasztalattal rendelkező munkatársat adótanácsadó pozícióba.
A Portfolio legtöbb tartalma ingyenesen hozzáférhető, ahogy ez a cikk is.
A médiapiaci helyzet azonban folyamatosan változik: ha támogatni szeretnéd a minőségi gazdasági újságírást, és szeretnél részese lenni a Portfolio közösségnek, akkor fizess elő a Portfolio Signature cikkeire. Tudj meg többet

Feladatok:

  • Belföldi társaságok adózását érintő kérdések megválaszolása az ügyfeleknek elsődlegesen közvetlen adók területén (társasági adó, iparűzési adó, innovációs járulék, szektorális adók, juttatási rendszerek stb.);
  • Egyszerűbb és komplex adótanácsok készítése mind belföldi, mind külföldi ügyfelek részére társaságokat és magánszemélyeket érintő struktúrákkal, tranzakciókkal kapcsolatban;
  • Adótervezési feladatok ellátása: nemzetközi és belföldi struktúrák adó szempontú véleményezése;
  • Nemzetközi adózási kérdésekben tanácsadás elsődlegesen közvetlen adók területén;
  • Adóátvilágításokban való aktív közreműködés: a rendelkezésre álló dokumentumok, adatok adó szempontú feldolgozása, értelmezése, megállapításokról összefoglaló jelentés készítése.

Elvárások:

  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat a fent nevezett feladatkörök ellátásával;
  • Felsőfokú jogi-, és/vagy pénzügy-számviteli közgazdász végzettség;
  • Adózási és számviteli előírások naprakész ismerete;
  • Aktív – legalább középfokú – adójogi angol szaknyelv ismerete.

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Könyvelés területén szerzett tapasztalat;
  • Aktív német nyelvtudás;
  • IFRS ismeretek;
  • Nagy tanácsadó cégeknél szerzett (Big4) tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés;
  • Versenyképes béren kívüli juttatások;
  • Munka-magánélet egyensúlyának biztosítása;
  • Szakmai fejlődés, változatos feladatok;
  • Folyamatos szakmai és soft skill továbbképzés mind belső, mind pedig külső tréningek során;
  • Nyugodt munkahelyi körülmények.

(x)

háziorvos alapellátás
nyugdíjas boldog
piac reggel
biden trump
koronavírus járvány hőmérés
lánchíd
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
Online előadás
Gyakorlati útmutatás kezdő tőzsdések számára.
Elemzések és kereskedési ötletek.
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Infostart.hu
2020. november 10.
Miből lesz lakásunk, nyugdíjunk, luxusautónk?
Öngondoskodás 2020
Portfolio Private Health Forum 2020
2020. november 11.
Energy Investment Forum 2020