Álláshirdetések

A CIB Bank Zrt. senior privát bankárt keres - Budapest (x)

Álláshirdetés

Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezünk. Folyamatosan keressük az innovatív, ügyfeleinkre szabott megoldásokat, melynek kollégáink is aktív részesei. Ha fontos számodra a nemzetközi háttér, a barátságos és szerethető légkör, és egy olyan munkahelyet keresel, ahol a fejlődésed és jólléted tényleges figyelmet kap, ne várj tovább!

Légy te is CIB-es, hogy a lényeggel törődhess!

Feladatok, amikben szakértővé válsz:

  • Pénzügyi-befektetési tanácsadásban kiemelt vagyonnal rendelkező ügyfelek részére: Az ügyfelek pontos igényfelmérése, az ügyfél befektetési és finanszírozási döntéseinek segítése, javaslattétel az ügyfél számára legmegfelelőbb portfolió kialakítására.
  • Bank- és befektetési számlanyitás kezelésében, az ügyfelek megbízásainak felvételében.
  • Dinamikusan fejlődő üzletágunk növekedésének hozzájárulásában: új ügyfelek, források, vagyonkezelt portfoliók szerzése, a kezelt Private Banking portfolió növelése.
  • Piaci változások nyomon követésében és proaktív ügyfélkapcsolattartásban a meglévő ügyfélkörrel.

Neked való mindez, ha:

  • Rendelkezel minimum 5-10 év személyi, privát bankár pozícióban szerzett tapasztalattal.
  • Kiemelten nagy vagyonnal rendelkező ügyfelek kezelésében több éves tapasztalattal rendelkezel.
  • Otthon vagy befektetési portfoliók széles körében, erős részvénypiaci ismereteid vannak és a kötvény piac egészében rendelkezel megalapozott ismeretekkel.
  • Szakmai elhivatottság és ügyfélfókuszú gondolkodás jellemez.

Előnyt jelent, ha:

  • Tőzsdei szakvizsgával és befektetési ismeretekkel rendelkezel. (VAP vizsga, EFFAS, CFA)

Értékeljük a tehetséged:

  • Megfelelő mértékű teljesítmény alapú díjazással, piaci attraktív alapbérrel.
  • Éves bruttó 420 000 Ft-os cafeteria keretet biztosítunk, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz.
  • Próbaidő után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz.
  • Ingyenes orvosi konzultáció a DokiAppon, pszichológiai tanácsadás a Szakértő Segítség Program által.
  • Anyabankunknak köszönhetően, súlyos betegségek esetén térítésmentes második orvosi szakvélemény és kezelés nemzetközi orvos szakemberek által.
  • Nyári szünetekre táborok támogatása.
  • Banki, partneri kedvezmények vásárlásokra és egyéb szolgáltatásokra.

Csatlakozz hozzánk, mert:

  • Nagyfokú szakmai önállóságodat erős helyi és nemzetközi anyavállalati támogatással segítjük.
  • Egy nemzetközi bankcsoport magyar leányánál biztos munkahelyed lesz.
  • A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap.
  • Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak.
  • Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Kérjük, küldje el önéletrajzát karrieroldalunkon keresztül. Jelentkezés.

(x)

Kasza Elliott-tal

Deutsche Bank - kereskedés

Na, nincs több Deutsche Bank részvényem. 2018 óta volt, abban az időben aktívan kereskedtem vele, aztán beleragadtam. Most végre az utolsótól is megszabadultam. Nem volt egy jó trade, de most m

RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

Kiszámoló

A sávos vagy többkulcsos adózásról

Akárhányszor előjön az adózás, egykulcsos-többkulcsos adózás kérdése, úgy tűnik, hogy három emberből kettő nem érti, hogyan működik a többkulcsos, sávos adózás. \"Felháborító, hog

Hiába mennek megint a fegyverek, megoldhatatlan problémától szenved az ukrán hadsereg
Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.

Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.