Kecskemétre robog tovább a kkv-k kihagyhatatlan országos gazdasági roadshow-ja
Gazdaság

Kecskemétre robog tovább a kkv-k kihagyhatatlan országos gazdasági roadshow-ja

Portfolio
Kár lenne veszni hagyni bármilyen lehetőséget, amelynek segítségével a magyarországi mikro-, kis- és középvállalatok növelhetik termelékenységüket és versenyképességüket. A Portfolio és a KAVOSZ kilenc állomásos gazdasági-finanszírozási eseménysorozata a jelenleg elérhető forrásokról ad részletes áttekintést vezető szakemberek tolmácsolásában. A túra Kecskemétre is ellátogat, méghozzá május 12-én, érdemes azonban igyekezni az ingyenes regisztrációval, mert a résztvevők száma korlátozott.

A hazai vállalkozások a jelenlegi bizonytalanságokkal és nehézségekkel sújtotta gazdasági környezetben is megtalálhatják számításukat, olyannyira, hogy lehetőségek tárháza áll rendelkezésre a szemüket nyitva tartók számára.

Ezeket az aktuális finanszírozási és támogatási konstrukciókat veszi számba a Portfolio és a KAVOSZ közös roadshow-ja, amely kilenc városba látogat el, így Kecskemétre is.

Kiemelt témák és előadók

A Demján Sándor Programon belül például többek között a kkv-k technológiai megújítása, az innovációra alapuló fejlesztések, a zöld megoldások bevezetése, valamint a vállalkozói készségek fejlesztése céljából lehet forráshoz jutni. Az exportorientált cégeket az EXIM Exportösztönző Hitelprogramja segíti, de sokakat érinthet a digitális átállást előmozdító „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” Program is.

A további fejlesztési és támogatási lehetőségekről Szolnoki Szabolcs, a Nemzetgazdasági Minisztérium technológiáért felelős helyettes államtitkára beszél majd.

Külön előadás foglalkozik a megújult Széchenyi Kártya Programmal, amelynek hatására ismét megjöhet a vállalkozások meglehetősen visszafogott beruházási étvágya, köszönhetően a több lépcsőben megvalósult kamatcsökkentésnek. Az aktuális feltételeket Krisán László, a KAVOSZ vezérigazgatója ismerteti.

Finanszírozás, támogatások, versenyképesség-növelés − minden információ egy helyen a kkv-k számára! Regisztráljon most!

A rendezvényen ezen túl a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, valamint a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének képviselője is megszólal.

Az eseményt vezetői kerekasztal zárja, ahol a válságkezelés és a versenyképesség lesz terítéken többek között Gaál József, a Bács-Kiskun Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke, valamint Tercsi Miklós, az Ékisz Kft. ügyvezető-tulajdonosa részvételével.

További témáink:

  • Mi várható a gazdasági folyamatokban az idén?
  • Hogyan segítheti a digitalizáció és az automatizáció a hatékonyabb vállalati működést?
  • Milyen válaszok adhatók a munkaerőpiaci kihívásokra?
  • Vállalati kerekasztal: válságkezelésről első kézből

Íme a körút teljes menetrendje:

Kecskemétre is ellátogat az országos kkv-finanszírozási roadshow. Regisztráljon most!

Regisztráljon ingyenesen most, és ha Kecskeméten vagy annak környékén él, használja ki, hogy házhoz jön az értékes információ! Találkozunk május 12-én!

Címlapkép forrása: Portfolio

RSM Blog

Jelentős EPR díjemelés októbertől!

2025 októberétől számottevően emelkednek a kiterjesztett gyártói felelősségi (EPR) díjak, amelyet a MOHU Mol Hulladékgazdálkodási Zrt. állít ki a kötelezett vállalatok számára. Az emelé

Holdblog

A csúcs az új mélypont 

Örülhet a fejének az egyszeri tőzsdei kereskedő: hiába Trump, a kereskedelmi bizonytalanságok és a háborúk, ömlik a pénz a részvénypiacokra. Az elmúlt egy évben világszerte... The post A c

Holdblog

Vidéken még maradt valaki?

E heti vendégünk Móricz Dani és Cser Tamás. Milyen platformokon találjátok még meg? A HOLD After Hours podcastek megtalálhatók a Spotify, YouTube, Apple Podcast, Google Podcas

Portfolio Budapest Economic Forum 2025

Portfolio Budapest Economic Forum 2025

2025. október 7.

Otthonteremtés 2025-2026-ban

2025. október 7.

Portfolio Energy Investment Forum 2025

2025. október 8.

BÉKÉSCSABA - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. október 8.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet