Ingatlan

Outlet pláza nyílik Budapest közepén

Portfolio
A jelenlegi tervek szerint 2012 első felében egy új kiskereskedelmi formátum, egy többszintes outlet pláza nyitja meg kapuit Budapest belvárosában. A 10.000 nm-es bevásárlóközpont szakít az outlet bevásárlóközpontok eddig megszokott elhelyezkedési politikájával, és nem a város peremén, hanem a belvárosban a Róbert Károly körút, Váci út és Lehel út közti szakaszán nyit, a korábban lakberendezési áruházként működő Material Center helyén.
2011. szeptember 15-én kerül megrendezésre a Portfolio.hu Retail 2011 elnevezésű rendezvénye Budapesten, a Hotel InterContinentalban. Vegyen részt Ön is.


A Grand Fashion Outletben a vásárlók, a fejlesztő állítása szerint, világmárkák termékeit vásárolhatják meg 30-70%-os kedvezménnyel. A koncepció szerint minden korosztály megtalálja majd a számára legvonzóbb márkákat, termékeket. Az Outlet Centerben helyet kapnak női, férfi és gyermek divatmárkák, farmereket, alsóneműket, sport felszereléseket, cipőket, táskákat, és kiegészítőket árusító üzletek egyaránt. A látogatóknak további szórakozási és kikapcsolódási lehetőséget nyújt az épületben jelenleg is üzemelő G1 Gokart pálya, a 2000 nm-es Fitness Factory és a szintén 2000 nm-en üzemelő Mec Event Konferencia Center.

"A ház körülbelül 50 üzlettel nyit újra, melyek állapota lehetővé teszik, hogy a bérlők viszonylag alacsony beruházás mellett alakíthatják ki üzleteiket" - mondta Csörgő Anita, a bérbeadással és a ház újrapozícionálásával kizárólagosan megbízott Colliers International Hungary kiskereskedelmi üzletágának igazgatója.

A Portfolio.hu kérdésére, hogy várhatóan milyen márkák, brandek jelennek meg az új kiskereskedelmi egységben, titoktartásra hivatkozva jelenleg nem kaptunk választ a kizárólagos megbízottól. Vélhetően, ahogy sikerül bérleti szerződést kötni egyes cégekkel, egyre több részlet derülhet majd ki az új outletről, melynek a nyitása az eredetileg meghirdetett 2011 őszétől máris fél évet tolódott.
Kiszámoló

Elszaladt az infláció

Hatalmasat nőtt az infláció, egy év alatt 5,5%-kal nőttek az árak, az uniós módszertan szerint pedig 5,7%-kal. Ami még rosszabb adat lett, az az egyszeri hatásoktól megtisztított maginfláció,

Holdblog

Hatalmas áldozat, ha nem kockáztatsz

Magyarország legnagyobb portfóliókezelő csapata harminc éve dolgozik a megtakarítások szakszerű kezelésén, méghozzá kiválóan: a három évtized alatt nyolc alkalommal nyerte el az év alapkez

Holdblog

A legrosszabb fegyver tartja fenn a békét

Hiába a történelem legborzasztóbb fegyvere, mégis az atombombák tartják fent legalább valamennyire a világbékét. Atomhatalmak közt a második világháború óta legfeljebb proxy háborúk volt

PR cikk
FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Újra emelkedik az infláció Magyarországon - Hogyan védjük meg a befektetéseinket?
Díjmentes online előadás

Kisokos a befektetés alapjairól, tippek, trükkök a tőzsdézéshez

Előadásunkat friss tőzsdézőknek ajánljuk, összeszedünk, minden fontos információt arról, hogy hogyan működik a tőzsde, mik a tőzsde alapjai, hogyan válaszd ki a számodra legjobb befektetési formát.

Díjmentes előadás

Vigyázz, Kész, Tőzsde! Használd ki a legjobb akciókat!

Ne maradj le a legnagyobb számlanyitási akciókról! Megmutatjuk, hogyan indítsd el az első befektetésed, milyen bónuszokat érdemes kihasználni, és hogyan kezdhetsz bele a tőzsdei vagyonépítésbe.

Portfolio hírlevél

Ne maradjon le a friss hírekről!

Iratkozzon fel mobilbarát hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Property Warm Up 2025
2025. február 20.
Green Transition & ESG 2025
2025. március 6.
Biztosítás 2025
2025. március 4.
Agrárium 2025
2025. március 19.
Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet
kína ingatlan fejlesztés lakás ingatlanpiac épít-építkezés-fejlesztés-felhőkarcoló-ingatlan-irodaház-lakópark-urbanizáció-város