Exkluzív képek az ország legújabb csúcsétterméről
Az étlapon szereplő fogásokat az étterem executive chefje, Fernando Trump álmodta meg, aki Dubaj - és a világ - legmagasabb épülete, a Burdzs Kalifa tetején található At.moshpere-ből igazolt át Budapestre. Az ételeket a modern európai konyha ihlette, a kulináris élményről pedig a főszakács mellett egy közel tizenöt szakácsból álló stáb gondoskodik. Az öt előételből, hat főfogásból és öt desszertből álló menüsor mellé közel 300 fajta borból választhatnak a vendégek.
Az étterem sommelier-je a spanyol Francisco Rubiales, míg a "food and beverages" vezető az olasz Alessio Vanini, aki a shanghaji Ritz-Carltont hagyta ott Gattyán György új éttermének kedvéért.
"A bárban rendszeresen megfordulnak majd hazai és nemzetközi fellépők is, de ezek legtöbbször meglepetésvendégek lesznek" - mondta Küttel Gábor marketingvezető. Bár a következő fellépők személye még valóban rejtély, azt lehet tudni, hogy a VIP megnyitón Craig David lépett fel a mintegy 100 fős vendégsereg előtt.
De mennyi, az annyi?
Információink szerint jelenleg kétfajta kóstoló menü közül választhatunk, melyből az egyik vega, a másik pedig "sima" (vagyis húsos). A húsos változat 33 ezer forintba, míg a vega 25 ezer forintba kerül, és mind a két menüsorhoz plusz 14 ezer forintért kérhetünk borválogatást.
A bárban, a végtelen számú whiskey és konyak mellett, természetesen akár sört is lehet kapni. A "folyékony kenyér" legolcsóbbja az 1000 forintba kerülő félliteres Primator Premium, a sörkínálat egyik legdrágábbja pedig az 1600 forintért árult Fullers stout, ami a jól ismert Guinness-hez hasonlítható. A kávé, hasonlóan a lenti bárhoz, ami az üzletház földszintjén működik, szinte már zavarbaejtően olcsó a helyszínhez és a többi termékhez viszonyítva. A presszókávé 400 forint, a cappucino és a latte 500, de a legkülönlegesebb kávé is "csak" 800 forint a bárban. És egy különlegesség, ha igazán le szeretnénk nyűgözni a választott hölgyet/urat, avagy a barátokat, akkor mindenképpen kérjünk 4 cl The Last Drop konyakot, poharanként 110 ezer forintért.
És néhány friss fotó a panorámájára is rendkívül büszke étteremről.




Lezuhant egy Londonba tartó repülőgép 242 emberrel a fedélzetén
Felszállás közben történt a baleset.
Példátlan döntést hozott a nemzetközi csúcsszervezet - Összecsapnak a hullámok az aspiráns atomhatalom felett
Elfogyott az a híres türelem.
Olyan kegyetlen hőség jön Rómában, hogy misét sem tartanak a Szent Péter téren
Egész Olaszországban meleg lesz.
Megtetszett Trumpnak a babakötvény? Jöhet a magyar mintára szabott amerikai családi befektetés
1000 dollár támogatást kaphat minden újszülött.
Végre megállapodott az USA és Kína, és igazából ez a baj
Mutatjuk, mi nem tetszik makro és piaci szempontból.
Hőre hangolva - most indul a milliárdos fejlesztési hullám!
2025 tavaszán még csak ízelítőt kaptunk a lehetőségekből, most viszont hivatalosan is elindult a távhő-infrastruktúra fejlesztési pályázat, amely az egyik legnagyobb volumenű hazai energetik
Még a jó cégeket is adják, de találni vonzó lehetőségeket Törökországban
Nagyon mélyről indult a török gazdaság, de legalább jó irányba halad. A mínuszos évek után újra a pozitív tartományban van a reálkamat, így a helyi...
The post Még a jó cégeket is adják
Újra komoly hozamlehetőségek vannak a zöld részvényekben
Az energiaátmenet korunk megkérdőjelezhetetlen megatrendje, amibe sokáig áramlott a pénz, de a lufi kipukkadt: 2021 óta jelentős eséseket láttunk az ágazatban. Mostanra viszont az értékeltség
Szilikátakkumulátorok - új irányok az energiatárolásban?
A Worcester Műszaki Intézet kutatói áttörést értek el Edison több mint 100 éve feltalált vas-nikkel akkumulátorának továbbfejlesztésében.
Pénzégetés és vagyonok turbómódban: kriptó a Polymarketen
A legnagyobb előrejelzési piac egyre növekvő szegmensét alkotják azok, akik közepesen szofisztikált kriptós derivatívákkal kereskednek. A profik vagyonokat keresnek rövid idő alatt a módszert
Mi számít tengeri szennyezésnek?
A tudomány szerint az óceánok hőmérsékletváltozásában nincsenek kiugró anomáliák, ám a tengeri szennyezés nemzetközi jogi keretei átalakulóban vannak.
Adócsomag 2025 tavasz - Jönnek az állandó extraprofitadók és új kedvezmények
2025. május 13-án nyújtotta be a kormány T-11920. számú törvényjavaslatában a tavaszi adócsomagot. Jelen blogunkban összefoglaljuk a vállalkozások számára legfontosabb változásokat, több
Zöld innováció - 13 milliárd forint az energetikai kutatás-fejlesztésre
Az energetikai szektor világszerte forrong: a megújulók térnyerése, az energiatárolás kihívásai és az elektrifikáció növekvő igényei új válaszokat követelnek.


- Rengeteg lakást öntenek a piacra pillanatok alatt – Vége a nagy biznisznek?
- Kellemetlen meglepetés az inflációban
- Forint helyett itt az euró - Ezt kevesen várták a kormánytól
- Minden eddigi tervét a kukába dobta Magyarország – Beleléptek a csapdába a hitelminősítők?
- Már Brüsszel figyelmezteti a kormányt, végveszélyben vannak a magyar EU-források
Kisokos a befektetés alapjairól, tippek, trükkök a tőzsdézéshez
Előadásunkat friss tőzsdézőknek ajánljuk, összeszedünk, minden fontos információt arról, hogy hogyan működik a tőzsde, mik a tőzsde alapjai, hogyan válaszd ki a számodra legjobb befektetési formát.
Számolj háromig és start!
Ne maradj le számlanyitási akciónkról! Webináriumunkon megmutatjuk, hogyan indítsd el első befektetésed, milyen új funkciók érhetők el kereskedési platformjainkon, milyen bónuszokat érdemes kihasználni, és hogyan vághatsz bele magabiztosan a tőzsdei kereskedésbe – akár már holnap.
Ennyire hatékony a kormány inflációverő fegyvere?
Megérkeztek a friss inflációs adatok.
Forint helyett itt az euró - Ezt kevesen várták a kormánytól
Régi tabut döntött le a kormány.
Nő a vállalati felelősségbiztosítások jelentősége - Ezt kell tudni róluk
Faraga Gáborral, a Colonnade Biztosító Vállalati Igazgatóságának vezetőjével beszélgettünk.
Kiadó raktárak és logisztikai központok
A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen