Prémium

25 éves az ESTON International (x)

Portfolio
25 éve indult útjára az ESTON International, mely mára már a magyar kereskedelmi ingatlanpiac egyik legjelentősebb szereplőjévé vált, és azóta is töretlen sikerrel halad előre. A kereskedelmi ingatlanok piacán teljes körű szolgáltatást nyújtó tanácsadó cég fontosabb ügyfelei között említhető a Sykes, Epson, MOL, Erste Alapkezelő, Concorde, Fusion, ACG és a Nokia Networks. Az ESTON több mint 300 ezer négyzetméternyi irodaterületet üzemeltet, több mint 40 ezer négyzetméternyi iroda kiépítését felügyelte projekt menedzserként, és az egyik legnagyobb iroda-bérbeadási tanácsadói csapattal rendelkezik. Az elmúlt két évben az ESTON által értékesített fejlesztési telkek összterülete meghaladta a 200 ezer négyzetmétert, az ingatlanok teljes fejlesztési potenciálja pedig mintegy 700 ezer négyzetméter.


25 éves az ESTON International
AZ ESTON 1993-ban kezdte meg működését az ingatlanpiacon, és nagyon korán elkezdte szolgáltatásainak körét bővíteni. A professzionális hozzáállás mellett elköteleződve a cég 2004 óta csak a kereskedelmi ingatlanokra fókuszál. Az ESTON csapata nagyon erős piaci pozíciót ért el és tart fenn ebben a szektorban, ahol a versenytársak a legnagyobb globális ingatlan szolgáltató cégek helyi irodái. 2010 óta az ESTON egyénre szabott megoldásokat kínál az ingatlan management üzletágban is, mely terület rövid időn belül az ESTON egyik legdinamikusabban fejlődő divíziójává vált. 2017 szeptemberében az ESTON és a Savills szakmai együttműködést hozott létre azzal a céllal, hogy a cég szolgáltatásait olyan intézményekre és ingatlan cégekre is kiterjesztik, akik Magyarországon szeretnének befektetni, valamint ezáltal a magyar ügyfeleknek is lehetőségük van szélesebb körben hozzáférni az európai piachoz a Savills kiterjedt irodahálózatán keresztül.

Salamon Adorján, az ESTON vezérigazgatója így nyilatkozott: "Nagyon büszke vagyok arra, hogy mára elértük a cég történetében a legnagyobb létszámú csapatot, a legnagyobb piaci részesedést valamint éves árbevételt. Biztos vagyok benne, hogy a jelen piaci körülmények között még tudjuk folytatni a növekedést. Szeretnék köszönetet mondani Partnereinknek és Kollégáimnak, mert nélkülük ez a sikerstory nem valósulhatott volna meg!"




(x)
Holdblog

Végre egy komoly grafikon

Máris hiányoznak a habkönnyű témák. Nyáron a klímagyilkos Buksiról, a pisztáciáról, a metánt pöfögő marhákról szóltak a hírleveleink - kis cuki témákról, amik nem kavarják... The po

KECSKEMÉT - Finanszírozás a gyakorlatban

KECSKEMÉT - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 22.

SOPRON - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 23.

Portfolio Property Investment Forum 2025

2025. szeptember 23.

MISKOLC - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 24.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Díjmentes előadás

Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!

A tőzsde világában a lelkesedés könnyen drága hibákhoz vezethet – előadásunk abban segít, hogy kezdőként is megértsd a legfontosabb alapelveket, felismerd a kockázatokat, és elkerüld, hogy egy hét alatt elolvadjon a megtakarításod

Ez is érdekelhet