Üzlet

Újabb utastájékoztató rendszer kiépítését kezdi meg a T-Systems

Portfolio
A T-Systems Magyarország építi ki Zalaegerszegen a helyi járatú autóbuszok GPS alapú forgalomirányítási és utastájékoztatási rendszerét.
A zalai megyeszékhelyen tíz megállóban összesen 34 autóbusz valós idejű adatait lehet majd nyomon követni a jelzőtáblákon. A forgalomirányító lámpák vezérlésével a rendszer zöld utat is biztosítani fog a közlekedő buszoknak. A fejlesztés nyolc hónapot vesz igénybe, az utasok így várhatóan ősztől vehetik igénybe a szolgáltatásokat. A korábban nyílt közbeszerzési eljárásban meghirdetett beruházás összértéke 190 millió forint.

A T-Systems Magyarország az eddig megvalósított 15 projekt keretében országszerte már több mint 3300 autóbuszt és 440 megállóhelyet szerelt fel korszerű infokommunikációs rendszerrel.
Kasza Elliott-tal

Macy's Inc - kereskedés

Tavaly októberben vásároltam, nem is keveset, mert akkor azt hittem, hogy a korrekciónak vége, és már egy felfelé tartó impulzusba ülök bele pár hétre. Hát nem, az a korrekció idén április

RSM Blog

HR trendek 2025-2026

A magyar munkaerőpiac 2025-ben fordulóponthoz érkezett. A gazdasági bizonytalanság, a technológiai fejlődés és a társadalmi elvárások együtt formálják át a vállalatok működését. Az elk

Díjmentes előadás

Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!

A tőzsde világában a lelkesedés könnyen drága hibákhoz vezethet – előadásunk abban segít, hogy kezdőként is megértsd a legfontosabb alapelveket, felismerd a kockázatokat, és elkerüld, hogy egy hét alatt elolvadjon a megtakarításod

Sikerklub hazai kkv-nak

Sikerklub hazai kkv-nak

2025. szeptember 16.

Követeléskezelési trendek 2025

2025. szeptember 16.

REA SUMMIT 2025 – Powered by Pénzcentrum

2025. szeptember 17.

Portfolio Future of Finance 2025

2025. szeptember 18.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet