Álláshirdetések

Az MNB szakmai titkár munkatársat keres (x)

Portfolio
A Magyar Nemzeti Bank pályázatot ír ki,
Szakmai titkár
(Monetáris politikáért, pénzügyi stabilitásért és hitelösztönzésért felelős alelnök
szervezeti egységbe)
munkakör betöltésére

Az MNB szakmai titkár munkatársat keres
Főbb feladatok:
  • A szervezeti egység vezetője részére szakmai anyagok előkészítése, ellenőrzése, összefoglalt prezentálása. Különböző szakmai riportok, feljegyzések készítése, szakmai területek munkájának koordinálása.
  • A szervezeti egység vezető programjainak egyeztetése, időpontok meghatározása a hatékony időkihasználás biztosítása, naptárainak naprakészen tartása, a határidők folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Külföldi-, valamint külső helyszínen megvalósuló programokhoz szükséges logisztikai (utazás stb.), tartózkodási (szállás stb.), biztonsági (biztosítás stb.) és egyéb kapcsolódó feltételek biztosítása, egyeztetése, megrendelése.
  • Értekezletek, találkozók előkészítése, szervezése, emlékeztetők, riportok összeállítása.
  • Levelek, emlékeztetők, beszámolók írása, jegyzőkönyvek összeállítása az elvárt pontossági és időbeli követelményekkel összhangban.
  • A rendszeresen jelentkező bizalmas információk és dokumentumok megfelelő kezelése.
  • Nyilvántartások vezetése, folyamatok adminisztrációs követése és dokumentálása.
  • A külső és belső bejelentkezések koordinálása, az érkező vendégek fogadása a protokoll szabályainak megfelelően.

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek, irodai alkalmazások ismerete (MS Word, Excel és
  • PowerPoint magabiztos ismerete)
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • Protokolláris viselkedésmód és feddhetetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • 2-4 év munkatapasztalat

Amit kínálunk:
  • versenyképes javadalmazási csomag
  • kihívást jelentő változatos munka
  • kimagasló szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló munkakörülmények

Pályázati anyagát - fényképes önéletrajzát, a szükséges végzettséget, szakképesítést igazoló dokumentumok másolatával együtt - az MNB internet oldalán (www.mnb.hu/karrier) történő regisztrációs folyamat segítségével - küldje el 2015. január 01. napjáig!
Pályázatát bizalmasan kezeljük!
További elérhetőségek: MNB Személyügyi igazgatóság, job@mnb.hu
Összes friss hír
Itt a kormánydöntés az üzemanyagárak szabályozásáról
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.

Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.