Álláshirdetések

Könyvelőt keres a Portfolio Csoport (x)

Portfolio
Dinamikusan fejlődő és sokszínű tevékenységi körrel rendelkező cégcsoportunk KÖNYVELŐ munkatársat keres.
A Portfolio legtöbb tartalma ingyenesen hozzáférhető, ahogy ez a cikk is.
A médiapiaci helyzet azonban folyamatosan változik: ha támogatni szeretnéd a minőségi gazdasági újságírást, és szeretnél részese lenni a Portfolio közösségnek, akkor fizess elő a Portfolio Signature cikkeire. Tudj meg többet
Ha szereted a kihívásokat, a változatos munkát, és szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok:
  • bizonylatok teljes körű könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése
  • folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése
  • közreműködés a beszámoló elkészítésében

Munkakör betöltésének feltételei:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves könyvelői gyakorlat

Előnyt jelent:
  • mérlegképes könyvelő regisztráció
  • bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • modern munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 3. kerület

Szakmai önéletrajzodat az allas@portfolio.hu-ra várjuk, 2019. augusztus 31-ig.

(x)
bikuci
eszakiaramlat2
koronavírus
kardiológia
forint
Moldován András és Bergovecz László Brain Bar
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2020. október 8.
Budapest Economic Forum 2020
2020. november 10.
Öngondoskodás 2020
Portfolio Private Health Forum 2020
2020. november 11.
Portfolio HR Revolution 2020
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Infostart.hu
Online kurzus
Akár 100 000 Ft-tal elkezdhető, hosszú távú megtakarítási módszer.
A tőzsdei könyv
Útmutató, amely piaci pánikok esetén is használható.