Ez a bejegyzés egy percről percre cikk része. Vissza a cikkre
Megosztás

Esnek az európai tőzsdék

Csökkenéssel indítják a napot az európai tőzsdék, a Stoxx 600 0,4 százalékos, a DAX 0,3 százalékos, az FTSE-100 szintén 0,3 százalékos, a CAC-40 pedig 0,5 százalékos mínuszban áll. A bankok és a pénzügyi szektor vezeti az esést, míg a védelmi vállalatok felülteljesítenek Donald Trump nyilatkozatai után. A Deutsche Bank, a Barclays és a Societe Generale is több mint 1 százalékot esett.

Részvénykereskedés, hosszabb távú befektetési portfóliók vagy nyugdíjportfóliók kialakítása a Portfolio Trader segítségével.
Holdblog

Végre egy komoly grafikon

Máris hiányoznak a habkönnyű témák. Nyáron a klímagyilkos Buksiról, a pisztáciáról, a metánt pöfögő marhákról szóltak a hírleveleink - kis cuki témákról, amik nem kavarják... The po

Díjmentes előadás

Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!

A tőzsde világában a lelkesedés könnyen drága hibákhoz vezethet – előadásunk abban segít, hogy kezdőként is megértsd a legfontosabb alapelveket, felismerd a kockázatokat, és elkerüld, hogy egy hét alatt elolvadjon a megtakarításod

MISKOLC - Finanszírozás a gyakorlatban

MISKOLC - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 24.

SZEGED - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 25.

KAPOSVÁR - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 30.

PÉCS - Finanszírozás a gyakorlatban

2025. szeptember 30.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet