Álláshirdetések

Az Axiom Alapkezelő back-office munkatársat keres (x)

Az Axiom Alapkezelő egy a hazai piacon működő, megbízható tulajdonosi háttérrel rendelkező, elsősorban derivatív termékekben érdekelt befektetési alapkezelő. Az alapkezelő munkatársai hosszú éves befektetési tapasztalattal rendelkeznek a hazai piacon.
Az alapkezelő, a folyamatosan bővülő tevékenységének adminisztrációjához back-office munkatársat keres.

Az Axiom Alapkezelő back-office munkatársat keres
Olyan fiatalos kollégát keresünk, akinek van tapasztalata alapkezelői, befektetési back-office területen, fiatalos, lendületes, az innovációkra fogékony.

Feladatok: a befektetési területek háttértámogatása, ügyletek elszámolása, nettó eszközérték számítás, banki partnerekkel való kapcsolattartás, adatszolgáltatás.
Elvárások: befektetési területen szerzett tapasztalat, legalább középfokú gazdasági végzettség, precizitás, önálló munkavégzés.
Előnyt jelent a Clavis rendszer ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest belváros exkluzív irodaház
A leendő kollégának piaci szintű jövedelmet kínálunk!

Látogass el honlapunkra! axiomfunds.net
Nézd meg facebook oldalunkat! www.facebook.com/axiomfunds/

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet az info@axiomfunds.net e-mail címre! Jelentkezési határidő 2019. szeptember 4.

(x)
RSM Blog

Mit kockáztatunk HR nélkül?

A vállalatok jelentős részének életében meghatározó szerepe van a HR tevékenységnek, mert a jól átgondolt HR stratégia támogatja a munkatársak, megtartását, motiválását, fejlesztését,

Nem mese ez: rengeteg pénz hullik a magyarokra pillanatokon belül

Pénzügyi vezető elemző

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.

Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.