2020. június 18. 20:15 | MTI
Kifakadt a WHO főigazgató-helyettese az Olaszországban történtek miatt
Gyalázatnak nevezte a labdarugó Olasz Kupa döntőjének megnyerése miatt Nápoly városában, minden óvintézkedés felrúgásával rendezett tömeges ünneplést csütörtökön Ranieri Guerra, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) főigazgató-helyettese. Az intenzív osztályokon április 7. óta először nőtt a kezeltek száma a polgári védelem esti adatai szerint.