Ez a bejegyzés egy percről percre cikk része. Vissza a cikkre
Megosztás

Jó hírt közölt egy chipgyártó

A memóriachip-gyártó Micron Technology hétfőn felfelé módosította az augusztus végén záruló negyedik negyedévre vonatkozó bevételi és korrigált nyereség előrejelzését.

A vállalat most már 11,2 milliárd dolláros bevételre számít, plusz-mínusz 100 millió dollár eltéréssel, szemben a korábbi 10,7 milliárd dolláros előrejelzéssel, amely plusz-mínusz 300 millió dolláros mozgásteret tartalmazott. A korrigált egy részvényre jutó eredmény várhatóan 2,85 dollár lesz, plusz-mínusz 7 cent, míg a korábbi várakozás 2,50 dollár volt, plusz-mínusz 15 cent eltéréssel.

A hírre közel 6 százalékos pluszban áll a részvények árfolyama a nyitás előtti kereskedésben.

Ricardo

Keddi agymenés

A Magyar Nemzet nevű kiadvány a nemzeti identitásra és a magyar gazdaságra nézve is veszélyt jelent. Avagy kis párbeszéd a ChatGPT és köztem.

Díjmentes online előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdő vagy, de külföldi részvényekkel kereskednél? Megmutatjuk, mire figyelj a kiválasztásnál, melyik platformunk a legjobb ehhez, és hogyan segít tanácsadó szolgáltatásunk, hogy magabiztosan lépj a nemzetközi piacokra.

FIN-CON 2025

FIN-CON 2025

2025. szeptember 3.

Portfolio Sustainable World 2025

2025. szeptember 4.

Sikerklub hazai kkv-nak

2025. szeptember 16.

Követeléskezelési trendek 2025

2025. szeptember 16.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet