Álláshirdetések

Érdekel a tőzsde? Dolgozz a Portfolio csapatában! (x)

Portfolio
Újra menő a tőzsde! Kriptovaluták, rohamtempóban emelkedő Mészáros részvények, száguldó, majd korrigáló részvényárfolyamok. Portfolio Trader divíziónk tanácsadói csapatába, értékpapír piaci termékek értékesítésében jártas munkatársat keresünk, aki nyitott a fejlődésre, motivált, céljai vannak, melyek elérésért tenni kész.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Bróker/Értékpapír piaci tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:
  • Befektetési termékek értékesítése a Portfolio szakmai támogatásával
  • Ügyféligény és kockázathoz való viszony felmérése
  • Ügyfél akvirálás
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Befektetési tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Tőkepiaci ismeretek
  • Befektetési tanácsadói tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Értékesítői tapasztalat
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Saját ügyfélkör
  • Technikai elemzés mély ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Attraktív jutalék rendszer
  • Lehetőség a tőkepiaci ismeretek további mélyítésére
  • Versenyképes termékpaletta
  • Lehetőség a Portfolio márka képviseletére
  • Magyar, banki hátterű szolgáltató termékeinek értékesítése (függő ügynök cég munkatársaként)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat, bróker tárgy megjelöléssel az allas@portfolio.hu email címen várjuk.

(x)
huawei trump tavkozles 5g halozat
forint készpénz
koronavirus2
masterplast
Duna House
Frankfurti tőzsde
bet
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2020. február 27.
Építőipar 2020
2020. március 3.
Agrárium 2020
2020. március 5.
Biztosítás 2020
2020. március 10.
Investment, Wealth and Savings (IWS) 2020
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Infostart.hu
Egészségügy másképpen
Amerikai, nyugat-európai kórházi ellátás, havi 7875 Ft-tól
Esti webinárium
A kezdőket gyakran megrémíti a volatilitás, pedig az előnyünkre tudják fordítani.