A CIB Bank Zrt. Private Banking üzletága Senior Privát Bankár (Miskolc) munkatársat keres (x)

Álláshirdetés

A CIB Bank Zrt. Private Banking üzletága Senior Privát Bankár (Miskolc) munkatársat keres bővülő kiemelt ügyfélkörének kiszolgálásához.

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi-befektetési tanácsadás nagy vagyonú ügyfelek részére: pontosan felméri az ügyfél igényeit, segíti az ügyfél befektetési és finanszírozási döntéseit, javaslatot tesz az ügyfél számára legmegfelelőbb portfólió kialakítására
  • Bank- és befektetési számlát nyit, kezel, felveszi az ügyfelek megbízásait, gondoskodik azok gyors és pontos végrehajtásáról
  • Dinamikusan fejlődő üzletágunk növekedésében részvétel: új ügyfelek, források, vagyonkezelt portfóliók szerzése, a kezelt Private Banking portfólió növelése
  • Piaci változások nyomon követése és proaktív ügyfélkapcsolat-tartás meglévő ügyfélkörrel

Követelmények, elvárások:

  • Minimum 3-5 év személyi bankár pozícióban szerzett tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság és ügyfélfókuszú gondolkodás
  • Magas színvonalú csapat tagjaként aktív bekapcsolódás a szakmai műhelymunkába
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete előnyt jelent
  • Tőzsdei szakvizsga, befektetési ismeretek (VAP vizsga, EFFAS, CFA megléte előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Tanulási lehetőség, a hazai Private Banking szakma legjobbjaitól
  • Összetartó, egymást segítő csapat
  • Ügyfelek érdekeit, vagyongyarapítását szem előtt tartó termékstruktúra és ösztönzési rendszer
  • Szakmai önállóság és szabadság a jogszabályi keretek között
  • Egyedi, kiemelt, magas szintű kiszolgáláshoz szokott és azt igénylő ügyfélkör

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Borsod-Abaúj- Zemplén megye

Kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a job48467@cib.terminal.lensa.hu e-mail címre.

Összes friss hír
Így alakul péntektől a benzin ára
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.

Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.