Álláshirdetések

Az Aegon Magyarország Junior Portfólió-menedzsert keres (x)

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.- az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely az Aegon Global Asset Management közép-európai központja és jelenleg több mint 600 milliárd forint vagyont kezel -

Junior Portfólió-menedzsert keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI
  • forint- és devizalikviditás kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • tranzakciók előkészítése
  • külső és belső jelentések, riportok elkészítése
  • kötvénypiaci- és makroelemzések készítése
  • befektetési folyamatban való aktív részvétel

ELVÁRÁSOK
  • szakirányú egyetemi végzettség
  • pénz- és kötvénypiaci ismeretek
  • erős tőkepiaci és makroökonómiai érdeklődés
  • kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkára való nyitottság
  • jó stressztűrő képesség
  • haladó Excel felhasználói ismeretek
  • precizitás

ELŐNYT JELENT
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Bloomberg rendszer ismerete

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY
  • pontosság, precizitás jellemzi,
  • képes felelősségteljesen, önállóan dolgozni és
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. február 10-ig várjuk Karrierportál oldalunkon: https://karrier.aegon.hu/

Az Aegon Magyarország Junior Portfólió-menedzsert keres
(x)
RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

Holdblog

Vége a luxusóra-őrületnek?

A Morgan Stanley és a LuxConsult közös, 2023-as kutatása alapján a címben feltett kérdésre a rövid válasz az, hogy közel sem. A 2022-es esztendőhöz képest... The post Vége a luxusóra-őrül

Kiszámoló

Ez történt a héten 0421

A legfontosabb hír a héten az Izrael elleni, eddigi példanélküli támadás volt Irán területéről, aki 320 drónnal és rakétával lőtte Izrael területét, bosszúból a szíriai iráni konzulá

Holdblog

Félrealkalmazkodunk

Az alkalmazkodás maga az élet. Mi sem vagyunk ez alól kivételek, ugyanakkor a szellemi képességeink és az erős technológiánk mellett és részben miatt hajlamosak vagyunk... The post Félrealkalm

ChikansPlanet

Gyakoribbak lesznek a tornádók?

A tornádók minden évben hatalmas pusztításokat végeznek szerte a világon, a tudósok pedig aggódva figyelik, miképpen befolyásolja kialakulásukat a klímaváltozás. Itth

Összes friss hír
Ők a leggazdagabb magyar nyugdíjasok
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.
AI in Business 2024
2024. április 23.
Balaton Konferencia 2024
2024. május 2.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.