Prémium

Ki lesz az Év Internetes kereskedője? (x)

Portfolio
Hatodik alkalommal hirdették meg az Év Internetes Kereskedője Díjat, amelyet a http://www.evker.hu weboldalon szervezett közönségszavazás és a szakmai zsűri véleménye alapján a legjobbnak ítélt internetes kereskedő nyerhet meg.
Az Informatikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ) (http://www.ivsz.hu ) és a CIB Bank (http://www.cib.hu) mint alapítók, valamint a Kirowski (http://www.kirowski.hu ) mint főtámogató 2005-ben közösen hívták életre a díjat azzal a céllal, hogy a hazai internetes kereskedelmet támogassák.

Ki lesz az Év Internetes kereskedője?

A kitüntető elismerést idén az az internetes kereskedő vállalkozás kapja, amely a vásárlók internetes szavazása, illetve a benyújtott pályázat alapján, valamint a szakmai zsűri megítélése szerint a legtöbbet tette a hazai e-kereskedelem fejlesztéséért, elismertetéséért.
A szervezési feladatokban és zsűriben részt vesz a Budapesti Corvinus Egyetem E-Business Kutatóközpontja és a SZEK.org (Szövetség az Elektronikus Kereskedelemért Egyesület).

Idén is nyereményjáték zajlik a neten szavazók között: egy nettó100 000 forint értékű CIB bankkártya talál majd gazdára a MasterCard jóvoltából.

A közönségszavazás során nevezhető és értékelhető minden olyan vállalkozás, amely termékeit, szolgáltatásait az interneten keresztül (is) értékesíti. További feltétel, hogy a vállalkozás Magyarországon legyen bejegyezve, magyar nyelvű honlapja legyen, függetlenül annak típusától.

A szervezők idén először pályázati rendszer útján mérettetik meg az e-kereskedőket.
A szakmai zsűri azt a 30 legtöbb internetes szavazatot kapó e-kereskedőt értékeli, aki egyúttal pályázatot is benyújt október 21-ig. A pályázati adatlap letölthető a http://www.evker.hu honlapról.

A szavazás után kialakult sorrend alapján a szakmai zsűri a legtöbb internetes szavazatot kapott 30 vállalkozás közül választja ki az Év Internetes Kereskedőjét.

A fődíj mellett a szakmai zsűri kiválasztja az Év Legígéretesebb Internetes Kereskedőjét is. A díjak ünnepélyes átadására 2010. november 9-én kerül sor.
(x)
Holdblog

Make Europe Stock Great Again

A legtöbben azt hitték - jogosan -, hogy Trump visszatérése új aranykort jelent majd az amúgy is felülteljesítő amerikai piac számára. Hát, ebből eddig nem... The post Make Europe Stock Great

Holdblog

Lakásom van, vagyonom nincs?

Prominens magyar politikus: úgy látom, a migrációval - mindegy, hogy országhatárokon át, vagy belül - csak a baj van. Prominens közgazdász bárhol a világon: a... The post Lakásom van, vagyonom

Összkép

10 éves az Összkép Magazin

Rengeteg cikk, sok alapos elemzés, és jó pár szép és erős gondolat a 10 év eredménye. Talán valami többet is létrehoztunk: egy szellemi és lelki megközelítést, ami segít jobban megérteni

FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Drámai időjárás-előrejelzés érkezett: ekkor robbanhat be a pokolian forró nyár Magyarországon
Portfolio Hitelezés 2025
2025. május 22.
Kelet - magyarországi Gazdasági Fórum 2025
2025. június 4.
Portfolio Financial IT 2025
2025. május 27.
Portfolio Property X 2025
2025. május 28.
Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Portfolio hírlevél

Ne maradjon le a friss hírekről!

Iratkozzon fel mobilbarát hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Díjmentes online előadás

Limit, Stop, vagy Piaci? Megbízások, amikkel nem lősz mellé!

Ismerd meg a tőzsdei megbízások világát, és tanulj meg profin navigálni a piacokon!

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Első lépések a tőzsdei befektetés terén. Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Ez is érdekelhet