Az MKB Bank restrukturálás és work out szakterületre osztályvezetőt keres (x)

Az MKB Bank restrukturálás és work out szakterületre osztályvezetőt keres
AZ MKB BANK ZRT.
PROBLÉMÁS ÜGYKEZELÉS IGAZGATÓSÁGA
RESTRUKTURÁLÁS ÉS WORK OUT SZAKTERÜLETRE
1-1 fő OSZTÁLYVEZETÕT

keres

Feladatok:
  • A Szakterületek kezelésébe kerülő problémás ügyletekkel, ügyfelekkel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása: ügyek áttekintése, átfogó helyzetelemzés készítése, döntések előkészítése, javaslattétel, adósságrendezési megállapodások, szerződések elkészítése az ügyfél aktuális pénzügyi/vagyoni helyzetének ismeretében.
  • Közreműködés a területek irányításával kapcsolatos feladatokban, kiemelt hangsúllyal a beosztott követeléskezelők által készített intézkedési tervek és előterjesztések véleményezésére, ill. azok végrehajtásában való ellenőrzésre.
  • Biztosíték érvényesítéssel kapcsolatos feladatok végzése
  • Kapcsolattartás az érintett üzleti területekkel, kockázati munkatársakkal a döntések előkészítése, végrehajtása, ill. a monitoring és egyéb beszámolások során.

A pályázókkal szembeni elvárások:
  • minimum 5 éves, hitelezés területén szerzett gyakorlat (wholesale, kockázati vagy vállalati követeléskezelés területeken)
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • felsőfokú jogi és/vagy pénzügyi végzettség
  • kreativitás, megbízhatóság, alapos, precíz, gyors munkavégzés,
  • banki rendszerek, Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • megfelelő konfliktustűrő képesség, terhelhetőség.
Jelentkezési határidő : 2010. 01. 10
Jelentkezni a "Work Out / Restrukturálás osztályvezető" megjelöléssel a hpi@mkb.hu e-mail címen, vagy az MKB Bank Zrt.honlapján (http://www.mkb.hu), az álláslehetőségek menü kiválasztásával lehet.
(x)
Holdblog

Szabó Dávid: Érik a kriptó iparág

Mintha a korábbiaknál jóval kisebb hype mellett lenne alakulóban a kriptománia újabb köre. Milyen gátak szakadtak át az elmúlt időszakban, hol tart a szabályozás, hogyan... The post Szabó Dá

Két éve erre a pillanatra vár Oroszország, most úgy érhet célt, hogy a Nyugat csak nézi

Senior web fejlesztő

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Ami még az állampapírnál is jobb befektetés

Az állampapírok mellett számos más befektetési lehetőség érhető el a piacon azoknak, akik szélesebb portfóliót szeretnének építeni és hosszú távon növekedést elérni.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.