Ez a bejegyzés egy percről percre cikk része. Vissza a cikkre
Megosztás

Dübörög az Otthon Start

Gulyás Gergely szerint a program sikerét mutatja, hogy akkora az érdeklődés, hogy 10 lakásvásárlásból 4 Otthon Starthoz köthető. Elmondta, hogy már nem csak hiteligénylőkről, hanem felvett hitelekről beszélhetünk. Az igénylők 44 százaléka házas.

A program lendületének fenntartását segítheti, hogy január 1-től a külterületen fekvő ingatlanokra is felvehető az Otthon Start, ez a várakozások szerint több ezerrel bővíti majd az elérhető lakáskínálatot.

Az elmúlt években tapasztalható áremelkedés az utóbbi 1 hónapban a felére csökkent, így szerinte nem lehet azt mondani, hogy a program miatt drágulás lenne tapasztalható.

Ricardo

A dolgok adminisztrációjáról

Friedrich Engels 1878-ban megjelent Anti-Dühring című könyvében azt írja, amikor a kapitalizmus által kifejlesztett roppant termelőerők szétfeszítik a polgári termelés kereteit, a proletariát

Holdblog

Mindent letarol a kamu tartalom

Szintet lépett a minőségi hamisítványok kora: a Google algoritmusa, a Nano Banana olyan AI-képeket gyárt, amiről a szakavatott szem sem nagyon tudja megmondani, hogy kamu.... The post Mindent letar

Ez is érdekelhet