Önnek nincs realtime adat előfizetése
Előfizetek
Árfolyam

Richter árfolyam

Ma:
|
Átlag:
  • Mai forgalom
  • Elmúlt 30 kereskedési nap átlagforgalma
RICHTER ajánlati könyv
Vétel
ajánlat
db
kum
HUF
HUF kum
db
db árf.
Eladás
árf. db kum
db
HUF kum
HUF
ajánlat
db
RICHTER kötéslista
Idő Ár Darab Érték
RICHTER statisztikák, mutatók
Kapitalizáció (millió HUF): 1897296.0748
Nyitó ár: 10230
Előző záró ár: 10220
Napi átlagár: 10212.627671
180 napos átlagár: 10475.695619343
360 napos átlagár: 10508.08809737
Napi minimum: 10180
Napi maximum: 10290
Éves minimum: 9500 2025-04-07
Éves maximum: 11260 2024-10-09
Történelmi minimum: 2204 2005-01-04
Történelmi maximum: 11260 2024-10-09
Forgalom (db): 92523
Forgalom: 944902950
Árfolyamváltozás 1 hó: 1.1881188118812%
Árfolyamváltozás 6 hó: -3.4938621340888%
Árfolyamváltozás 12 hó: 7.1840587309911%
Adatlap
Richter
Rating
Értékpapír megnevezése Richter Gedeon share
Értékpapír kibocsátója Chemical Works of Gedeon Richter Plc.
Részvényfajta Ordinary share
Értékpapír előállítási módja Dematerializált
ISIN HU0000123096
Kijelzés módja (ticker) RICHTER
Értékpapír névértéke 100 HUF
Bevezetett értékpapír mennyisége (db) 186 374 860
Osztalékjogosultság Full year
Bevezetési nap 1994-11-09
Első kereskedési nap 1994-11-09
Tőzsdei kategória Prime
Kereskedés pénzneme HUF
Bevezetési ár 1330
Az adatok forrása: Budapest Stock Exchange
Az adatok jellege: késleltetett.

A szolgáltatást legjobb tudásunk szerint nyújtjuk. A szolgáltatás elérhetőségének részbeni vagy teljes hiányáért, késedelméért, pontatlanságáért illetve egyéb zavaráért a Net Média Zrt. csak akkor felel, hogy ha az kifejezetten és kizárólag neki felróható okból következik be. Egyéb okból bekövetkezett szolgáltatás-zavarért a felelősségét kifejezetten kizárja. Kizárja a Net Média zrt. a felelősségét az információhoz való jogosulatlan hozzáférésből vagy az információval való bármilyen egyéb visszaélésből eredő károkért. Az előbbiekben megjelölt, illetve jogszerűen egyébként ki nem zárható egyéb felelősség kivételével ...

Tovább
Az oldalon a Richter árfolyamalakulását lehet nyomon követni.

Visszajelzés

Kérdésed van? Hibát találtál? Vedd fel velünk a kapcsolatot!
Tovább az űrlapra
PORTFOLIO RATING | Az átláthatóbb befektetésekért
Portfolio Trader online előadás Interaktív online előadás

Warren Buffett helyett én: Kezdők útmutatója a befektetéshez

Fedezd fel a befektetés világát úgy, ahogy még sosem! Ez a webinárium egyszerűen és érthetően mutatja be az alapelveket, amelyekre még a legnagyobb befektetők, mint Warren Buffett is esküsznek.

Portfolio Trader online előadás Díjmentes online előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdő vagy, de külföldi részvényekkel kereskednél? Megmutatjuk, mire figyelj a kiválasztásnál, melyik platformunk a legjobb ehhez, és hogyan segít tanácsadó szolgáltatásunk, hogy magabiztosan lépj a nemzetközi piacokra.

Videóajánló
Richter hírek

Jönnek Trump vámjai - Így reagálnak a tőzsdék

Mérsékelt elmozdulás volt ma reggel az ázsiai tőzsdéken, a dél-koreai és a hongkongi részvénypiacon azonban nagyobb esés bontakozott ki, miután Donald Trump bejelentette, hogy megkezdi levelek kiküldését kereskedelmi partnereinek az új vámokról. Az európai részvénypiacokon mérsékelt eséssel indult a nap, nap közben valamelyest intenzívebé vált az esés.

A 100 ezer ponttól karnyújtásnyira zárt a BUX

Pozitív hangulat uralkodik a világ tőzsdéin, amelyet az is támogatott, hogy Donald Trump tegnap újabb sikeres kereskedelmi megállapodásról számolt be, ezúttal Vietnámmal. A vietnámi tőzsde több mint három éves csúcsra emelkedett a bejelentést követően, de összességében inkább vegyes volt a kép az ázsiai részvénypiacokon. Ezzel szemben Európában emelkedés látható, a magyar piac pedig új történelmi csúcsra került, és az USA-ban sem maradt el az újabb csúcsdöntés. A jó hangulathoz hozzájárult, hogy a ma publikált amerikai munkaerőpiaci adatok jelentős pozitív meglepetést okoztak.

Fontos adatok érkeztek az USA-ból - Mutatjuk a tőzsdei reakciókat

Az ázsiai piacokon ma reggel többnyire negatív mozgásokat láthatunk, Európában és az USA-ban pedig vegyes mozgásokat mutatnak a vezető indexek. A hangulatot negatívan befolyásolta, hogy az amerikai ADP-féle foglalkoztatottsági jelentés nagy meglepetést okozott, hiszen a várt növekedés helyett 33 ezer fővel csökkent a foglalkoztatottság az USA-ban júniusban. A jelentést a piac gyakran előrejelzésként kezeli a pénteki szünnap miatt ezúttal csütörtökön érkező hivatalos munkaerőpiaci adatokhoz viszonyítva.

Hátára vette az OTP a magyar tőzsdét

Többnyire emelkedtek ma az európai tőzsdék, a BUX index is pluszban zárta a napot, elsősorban az OTP erősödésnek köszönhetően.

Kettészakadtak az amerikai tőzsdék

Európa tőzsdéin kisebb esést láthattunk ma, a magyar tőzsdén nem alakult ki egyértelműen az irány, Amerikában pedig szintén bizonytalan hangulatú kereskedést láthatunk. A Tesla árfolyama nagyot zuhant, miután ismét felerősödött a konfliktus Donald Trump és Elon Musk között.

Nincs megállás, itt az újabb csúcsdöntés az amerikai tőzsdéken

Bizonytalan hangulatban kezdődött a hét a világ tőzsdéin, Ázsiában felemás elmozdulásokat láttunk, míg Európában a kezdeti emelkedés később kis esésbe csapott át - az enyhén negatív hangulat a magyar tőzsdén is megfigyelhető volt a mai kereskedésben. Eközben az amerikai tőzsdék lendülete továbbra is kitart, az S&P 500 és a Nasdaq rögtön a nyitás után új csúcsot döntött, miközben a befektetők az amerikai vámok lecsökkentésére adott július 9-i határidő felé közeledve a kereskedelmi tárgyalások alakulására figyelnek elsősorban.

Trump bejelentése megtörte a lendületet, de pluszban zárt Amerika

Csütörtök este Donald Trump bejelentette, hogy megvan a vámmegállapodás Kínával, ezt követően felemás hangulatban indult a nap az ázsiai tőzsdéken, Európában azonban emelkednek a tőzsdék. Amerikában is emelkedés volt látható, a Nasdaq és az S&P 500 is történelmi csúcson nyitott. Nemrég azonban Trump bejelentette, hogy megszakadtak a kereskedelmi tárgyalások Kanadával.

Pattan a Richter

Mérsékelten optimista hangulatban indult a hét utolsó kereskedési napja a Budapesti Értéktőzsdén. A nyitás után a Richter a legjobban teljesítő hazai nagypapír.

Karnyújtásnyira a történelmi csúcs Amerikában

Szerdára mondhatni teljesen lenyugodtak a kedélyek a világ tőzsdéin a közel-keleti eseményeket követően, ezt követően csütörtökön felemás kereskedést láthattunk Ázsiában, Európában emelkedtek a tőzsdék, és Amerikában is pluszban vannak az indexek annak ellenére, hogy a vártnál rossza GDP-adat érkezett az USA-ból.

Kis eséssel zárt a magyar tőzsde

Kis emelkedéssel telt ma a kereskedés az európai tőzsdéken, bár nem volt teljesen egyértelműen pozitív a kép, hiszen több régiós tőzsde alulteljesítő volt, beleértve a magyar piacot is.

Kitart a lendület a magyar tőzsdén

Féltávnál továbbra is pozitív a lendület a magyar tőzsdén. A blue chipek közül a Richter teljesít a legjobban.

Ugrik a Richter a nyitást követően

Ugrik a magyar tőzsde és a Richter is a reggeli nyitást követően. A tegnapi esés után lendületesen indul a nap idehaza.

Lefordultak az európai tőzsdék, Amerikában csak a Nasdaq zárt pluszban

Az Izrael és Irán közötti háború nyugvóponthoz érkezett, a két ország tűzszünetet kötött, ez pedig jó hatással van a nemzetközi tőkepiacokra: az európai és amerikai részvénypiacok kedden határozottan emelkedtek, és a lendület szerda reggel az ázsiai tőzsdéken is kitartott, a nyitás után tovább emelkedtek az európai börzék is, a kereskedési nap feléhez érve azonban kisebb lefordulás vette kezdetét, a hangulat pedig zárásra sem javult. Amerikában eközben a három nagy index közül csak a Nasdaq zárt pluszban.

Önnek nincs realtime adat előfizetése
Előfizetek

Visszajelzés

Kérdésed van? Hibát találtál? Vedd fel velünk a kapcsolatot!
Tovább az űrlapra
FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Végzetes háború törhet ki az USA és Kína között - Pillanatokon belül hatalmas fordulatra lesz szükség Magyarországon