2026. június 10. 18:00 | Portfolio
Súlyos bajba került a leggazdagabb megyeszékhely: azonnali egyeztetést szeretne Magyar Péterrel Pintér Bence
Újra egyeztetést kezdeményez Győr vezetése Magyar Péter miniszterelnökkel és Lőrincz Viktória vidék- és településfejlesztési miniszterrel, mivel a város súlyos finanszírozási nehézségekkel küzd. Amennyiben az önkormányzatnak be kell fizetnie a többmilliárd forintos szolidaritási hozzájárulást, ősszel sportlétesítmények zárhatnak be és elmaradhatnak a kiemelt városi rendezvények, míg a források megtartása esetén jelentős fejlesztések indulhatnának el - jelentette be Pintér Bence Facebook-oldalán.