Katasztrófa Parajdon: fogad még valaha látogatókat a sóbánya?
Podcast

Katasztrófa Parajdon: fogad még valaha látogatókat a sóbánya?

Már hallgatható a Portfolio Checklist szerdai adása. A mai adás első részében a parajdi sóbányát érintő katasztrófahelyzetről volt szó, miután Székelyföld egyik legnépszerűbb turistalátványosságát lassan ellepi a heves esőzések miatt rekordméretűre duzzadt Korond-patakból beömlő víz. Vendégünk volt Bíró Barna Botond, Hargita Megye Tanácsának elnöke. Az adás második részében a Waberer's új tőzsdepiaci csúcsának apropóján néztük át a cég helyzetét és kilátásait Kövesy Károllyal, a Portfolio részvénypiaci elemzőjével.

A műsor már meghallgatható a Spotify-on, az Apple Podcasten, a többi nagy podcast platformon, és itt, a cikkbe ágyazott lejátszóban is:

KÖVESS MINKET

Főbb részek:

  • Intro – (00:00)
  • Parajd – (1:16)
  • Waberer's – (12:06)

Címlapkép forrása: Szemes Elek/Wikimedia Commons

A jelen írás nem minősül befektetési tanácsadásnak vagy befektetési ajánlásnak. Részletes jogi információ

További epizódok
Portfolio Future of Construction 2025

Portfolio Future of Construction 2025

2025. november 11.

Finanszírozás a gyakorlatban – Budapesti Fórum

2025. november 11.

Portfolio Investment Day 2025

2025. november 18.

Portfolio AI & Digital Transformation 2025

2025. november 25.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Díjmentes előadás

Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!

A tőzsde világában a lelkesedés könnyen drága hibákhoz vezethet – előadásunk abban segít, hogy kezdőként is megértsd a legfontosabb alapelveket, felismerd a kockázatokat, és elkerüld, hogy egy hét alatt elolvadjon a megtakarításod

Ez is érdekelhet