2026. május 06. 15:17 | Portfolio
Zelenszkij bejelentette: visszakapták Magyarországtól a lefoglalt készpénzt és aranyat
Magyarország visszaadta az ukrán Oscsadbank készpénz- és aranykészletét, amelyet a magyar hatóságok még márciusban foglaltak le. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szerdán jelentette be a döntést, és a lépést a kétoldalú kapcsolatok komoly előrelépéseként értékelte - írja a Reuters.